Kontakt

kosmetyka: 530 081 476 paznokcie: 530 081 478 info@chillbeauty.pl

Kriolipoliza

Jeżeli zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i masz problemy z pozbyciem się go - mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jedną z metod cieszących się ostatnio dużą popularnością jest kriolipoliza, która wykorzystuje niską temperaturę aby uzyskać efekt tzw. liposukcji bez skalpela. Dzięki wysokiej jakości aparaturze CoolTech, jesteśmy w stanie uszkodzić komórki lipidowe, które zostaną bezpowrotnie usunięte z Twojego organizmu. 

Jak to wygląda? Specjalne aplikatory zasysają fałdy skóry, redukują przepływ krwi i zamrażają zawartość do temperatury -8 stopni Celsjusza. W wyniku tego dochodzi do selektywnego uszkodzenia komórek tłuszczowych, które następnie są uwalniane do układu limfatycznego, metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Zabieg trwa 70 min.

Co się dzieje ze skórą? Dzięki specjalnej membranie nawilżonej żelem, skóra jest chroniona i nie ulega odmrożeniom.

Kiedy widać efekty? Satysfakcjonujące efekty zmniejszenia obwodów są zauważalne po ok. 8 tygodniach. Zazwyczaj wystarczy już jeden 70-minutowy zabieg na daną partię ciała. Natomiast jeżeli tkanki jest dużo, zabieg można powtórzyć po 6 tygodniach aby efekt był pełniejszy.

 

Jaki jest koszt? Maszyna posiada dwa aplikatory, które równocześnie mogą mrozić dwa obszary np. oba boczki, uda, brzuch góra dół itd. Jeden aplikator obejmuje obszar, który można porównać do wielkości dużej dłoni.

 

Cena promocyjna :

350 zł za przyłożenie