Kontakt

kosmetyka: 530 081 476 paznokcie: 530 081 478 info@chillbeauty.pl

Paznokcie

MANICURE OMBRE
Jeden z wielu sposobów zdobienia paznokci, technika ta polega na stopniowym przechodzeniu z jednego koloru, w drugi.

KLASYCZNY MANICURE OMBRE
Sposób w którym każdy paznokieć jest w innym odcieniu. Paznokcie można pomalować również bez zachowania kolejności gradacji.

GRADIENT NAILS
Pionowy bądź poziomy to sztuka zdobienia paznokci polegająca na stworzeniu subtelnego zanikania koloru lakierów na naszych paznokciach.

MANICURE HYBRYDOWY
Doskonałe i trwałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach przez długi czas. W przypadku paznokci u dłoni lakier hybrydowy utrzymuje się ok 2-3 tygodni, natomiast w przypadku paznokci u stóp, które rosną znacznie wolniej nawet do 4-5 tygodni. Poleca się jednak szybszą wymianę koloru z racji na nieestetyczny odrost pojawiający się przy skórkach.

MANICURE JAPOŃSKI P. SHINE
Zabieg regenerujący, polecany w przypadku paznokci osłabionych, kruchych i rozdwajających się. Polega na wmasowaniu w płytkę specjalnej pasty i proszku. Preparaty zawierają m.in. witaminy A+E, krzemionka z morza japońskiego, minerały, pyłek pszczeli, keratyna. Manicure daje efekt paznokci w kolorze różowej perły. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pozostawia paznokcie niezwykle odżywione, zdrowe wydobywając z nich naturalne piękno. Dla najlepszych efektów najlepiej wykonywać go w serii przynajmniej 5-6 zabiegów co 7-14 dni.

MANICURE SPA
Zabieg obejmuje pielęgnację dłoni i paznokci bez wykorzystywania ostrych narzędzi i wycinania skórek okołopaznokciowych. Skórki usuwane są za pomocą specjalnych preparatów i patyczka oraz opiłowaniu paznokci.zrogowaciałą skórę dłoni złuszczamy przy pomocy peelingu następnie nawilżamy odżywczym balsamem, na którym wykonujemy masaż relaksacyjny dłoni. Manicure kończy się pomalowaniem płytki odżywką.

MANICURE KLASYCZNY
Polega na opiłowaniu paznokci, usunięciu skórek za pomocą cążek lub płynu do zmiękczenia skórek. Wyrównaniu powierzchni płytki za pomocą polerki oraz nałożenie odżywki. Skórę dłoni złuszczamy pilingiem oraz wykonujemy masaż balsamem odżywczym. Zabieg może być rozszerzony o pomalowanie paznokci lakierem w dowolnym kolorze wybranym przez klientkę. Czas trwania zabiegu wynosi ok. 45 minut.

MANICURE MĘSKI Polega na opiłowaniu paznokci, usunięciu skórek za pomocą cążek lub płynu do zmiękczenia skórek. Wyrównaniu powierzchni płytki za pomocą polerki, płytka natomiast jest pielęgnowana odżywką. Skórę dłoni złuszczamy pilingiem oraz wykonujemy masaż balsamem odżywczym.

MANICURE INFINITE SHINE
To najnowszy lakier do paznokci firmy OPI, o trwałości do dziesięciu dni. Paleta 30 zupełnie nowych odcieni wykreowana została wyłącznie dla tego systemu. Łatwy w aplikacji, nie wymaga użycia lampy.

MANICURE ŻELOWY
Metoda ta polega na nałożeniu na paznokieć żelu, który następnie jest utwardzany za pomocą światła UV. Ta metoda pozwala na uzyskanie efektu naturalnego paznokcia. Niekiedy szablony są również stosowane u osób, które posiadają niestandardowy wymiar płytki paznokcia, przez co nie ma możliwości wykorzystania tipsów. Przedłużanie paznokci metodą żelową ma oczywiście zarówno swoje wady jak i zalety, o których warto wiedzieć. Do zalet należy zaliczyć to, że zabieg jest bezzapachowy i małoinwazyjny, zaś paznokcie po przedłużeniu wyglądają delikatnie i naturalnie. Do najpoważniejszych wad tej metody należy podatność na uszkodzenia mechaniczne oraz konieczność uzupełniania powłoki żelowej, mniej więcej co trzy tygodnie.

MANICURE AKRYLOWY
Na naturalną płytkę paznokcia lub szablon pokrywa się specjalną masą, która uzyskana poprzez mieszanie proszku akrylowego i płynu (liquid). Masa twardnieje w bardzo krótkim czasie. Metoda ta jest szczególnie polecana kobietom, których paznokcie są narażone na czynniki niszczące. Decydując się na przedłużanie paznokcia masą akrylową należy pamiętać o codziennym natłuszczaniu okolic paznokcia, ponieważ efektem ubocznym tego zabiegu jest nadmierne jego wysuszenie. Decydując się na zabieg przedłużenia paznokci za pomocą masy akrylowej należy pamiętać, że konieczne jest uzupełnianie odrastającego paznokcia mniej więcej co 3 tygodnie.

MANICURE NA CIEPŁO
Polega na kąpieli paznokci i skórek w ciepłym kremie, bogatym w składniki odżywcze. Dzięki podwyższonej temperaturze, składniki odżywcze mają możliwość lepiej wchłonąć się w skórę, czyniąc ją gładką i jedwabistą. Po zakończeniu zabiegu, pozostały balsam wmasowuje się w skórę dłoni.

UZUPEŁNIENIE PAZNOKCI
Zabieg ten polega na niewielkiej korekcie odrostu paznokci techniką żelową jak i akrylową przy wale okołopaznokciowym, ewentualna poprawa kształtu paznokci i ponowne nabłyszczenie. Dopełnienie możliwe jest do dwóch tygodni od wykonanej usługi.

KĄPIEL PARAFINOWA
Parafina jest prostą metodą profesjonalnej pielęgnacji dłoni, dająca wspaniałe rezultaty, przy użyciu produktów stworzonych na bazie kalogenu i elastyny, bardzo głęboko nawilżających. Parafina przywraca aksamitną miękkość skórze dłoni narażonych na codzienne działanie wielu negatywnych czynników oraz regeneruje objawy starzenia się skóry dłoni. Wpływa leczniczo na skórę, jak również na kości i stawy. Łagodzi stany zapalne, poprawia krążenie i wzmacnia tkankę łączną. Już po pierwszym zabiegu widać rezultaty, działa wybielająco i zabezpiecza skóre przed utratą wody, a jej efekt utrzymywany jest przez dwa tygodnie. Pielęgnacja ta polecana jest osobom o dłoniach bardzo zniszczonych, o przesuszonej skórze i w przypadku zaburzeń krążenia krwi.

PEDICURE KWASAMI
Pedicure wykonany za pomocą kwasów kosmetycznych. Kwasy zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stóp pięt skłonnych do pękania. Pedicure kwasami to innowacyjny, wieloetapowy zabieg którego wykonanie nie wymaga frezarki i Omegi. Zabieg wykonany kwasami ma właściwości nie tylko upiększające, ale także lecznicze. Po zabiegu skóra pięt staje się gładka i miękka w dotyku, zabieg usuwa pęknięcia pięt. Pedicure kwasami to zabieg komfortowy, szybki i przyjemny. Pedicure kwasami jest najbezpieczniejszym zabiegiem dla osób chorych na cukrzycę.